ODBOJKAŠICE PORAŽENE OD JEDINSTVA

Lider prvenstva bio je neumoljiv na svom parketu: Jedinstvo-Železničar 3:0 (25:16, 25:10, 25:20). U prva dva seta Pazovčanke su ubedljivo vodile od početka do kraja, a samo u trećem setu Želja je bio ravnopravan do 21:20. Rezultati ostalih susreta: Crvena zvezda – TENT 3:1, Futog – Spartak 0:3, Vizura – Jedinstvo (U) 3:0 i MD Zrenjanin – Dinamo 0:3. Posle 13 odigranih kola Železničar je šesti sa 20 bodova, tri manje od Dinama i četiri više od Spartaka. Posle dva teška protivnika, naše odbojkašice očekuje lakši meč, odnosno gostovanje Zrenjaninki. Posle toga se ide u goste Vizuri, a onda sledi važna utakmica u borbi za peto mesto u Lajkovcu protiv Pančevki, pa očekivano lak meč protiv otpisanih Užičanki, zatim TENT i na kraju susret sa Spartakom. Dakle, lajkovačkog superligaša očekuje nešto lakši raspored do kraja prvenstva pa ostaje  nada da će to doneti i očekivane rezultate. Jedinstvo (SP) – Železničar 3:0 (25:16, 25:10, 25:20)
Stara Pazova – Dvorana: Hala sportova. Gledalaca: 200. Sudije: D. Savić, M. Milošević (obojica Beograd). Trajanje meča: 64 minuta.
JEDINSTVO SP: Jakić 7 (8-6), Mrdak 10 (8-6, 4 bl), Antanasijević 2, Oluić 18 (26-17, 3 gr, 11 pr), Vulin 6 (13-4, 2 gr, 2 izb, 2 as, 2 sg), Sakradžija 8 (12-5, 3 as, 5 sg, 16 pr, 2 gr), Petrov (lib 1, 11 pr), Škorić 2 (3-2), Kaličanin 4 (5-4), Vujnović, Radišić, Đukanović (lib 2). Trener: Jovo Caković.
ŽELEZNIČAR LK: Bergendorf 13 (29-12, 4 gr, 2 izb, 2 sg), Veljković, Lazarević, N. Mitrović 1 (18-0, 4 gr, 3 izb, 3 sg, 15 pr, 2 gr), Andrić 6 (6-5), Rakić 4 (12-4, 29 pr, 6 gr), Dimić (lib, 12 pr, 4 gr), Raković 1, Kompirović 1, J. Mitrović 2, Martinović (2-0, 3 pr, 2 gr), Pejović. Trener: Svetlana Ilić.