NEREŠENO U GOSTIMA

U 18. kolu Srpske lige Zapad “Železničar” je danas u Kragujevcu protiv “Šumadije 1903” igrao nerešeno, rezultat je 1:1. Gol za “Železnićar”, uz asistenciju Sofronića, postigao je Stojanović. Domaćini su izjednačili u drugom poluvremenu, ali postoji mogućnost da je pogodak postignut iz ofsajda, što če pouzdano pokazati snimci utakmice, tvrde igrači rukovodstvo “Železničara”.
Lajkovčani su danas imali solidnu inicijativu tokom cele utakmice, uz naglašenu dominaciju pred kraj prvog i drugog poluvremena. Gol koji su domaćini postigli, najverovatnije iz ofsajda, prilično je demoralisao “lajkovačke plave”, koji su ipak uspeli da očuvaju sportski duh i prisebnost na terenu.
Ovo je treći ostvareni remi “Želje” za redom. Pozicija “Železnićara” je i dalje oko petog mesta, i zavisi od rezultata današnjih i sutrašnjih utakmica parova u grupi.
Lajkovčani idućeg vikenda, na domaćem terenu dočekuju “Zvižd” iz Kučeva.