FUDBALERI ŽELEZNIČARA PORAŽENI U BOGATIĆU

U osmom kolu Kolubarsko-mačvanske zone Železničar je u Bogatiću poražen od Mačve 1929 sa sa 4:2, poluvreme 1:1.

Lajkovčani su poveli u 24. minutu novim golom Filipa Rajevca, da bi u 36. minutu izjednačio Stanić. Nakon odmora raspucao se mladi igrač Mačve Mišić sa dva gola postignuta u 50. i 61. minutu. Želja je uhvatio priključak pogotkom Denisa Rakića u 74. minutu, koji je početkom drugog poluvremena zamenio Marinkovića. Nade Lajkovčana u eventualno izjednačenje pet minuta kasnije raspršio je Stanić svojim drugim golom na utakmici.

Danas je odigrana samo još jedna utakmica 8. kola Kolubarsko-mačvanske zone, u kojoj su Cer i Osečina odigrali 1:1. Sutra se sastaju: Divci – Radnički,  Rađevac – Lipolist, Borac Lešnica – Hajduk Stanko i Drina – Ribnica.

Dva uzastopna poraza na dva teška gostovanja svakako će uticati na poziciju Železničara po završetku ovog kola, a to znači da će se naći u donjem delu tabele.

U sledećem kolu Železničar dočekuje ekipu OFK Divci.