VAŽNA POBEDA ŽELEZNIČARA

U četvrtom kolu Kolubarsko-mačvanske zone u fudbalu Železničar je danas na svom stadionu savladao OFK Osečinu sa 3:1. Odličan rezultat, imajući u vidu sjajan start Osečine, koja je bila neporažena do ove utakmice.

U prvom poluvremenu Osečina je bila nešto bolja, vrlo rano je povela – već u 9. minutu pogotkom Mijaliovića, a stvorila je još par šansi u ovom periodu igre. Drugi deo utakmice pripao je Železničaru, koji se razigrao i brzo preokrenuo rezultat. Izjednačio je rezervista Miloš Marinković u 58. minutu, a već u 65. domaći su poveli golom Milana Pavlovića. Konačan rezultat od 3:1 postigao je Vladimir Bošković u 83. minutu.

Treba napomenuti i da je glavni sudija Todorović iz Lešnice podelio po čak šest žutih kartona ekipama.

Ostali rezultati četvrtog kola: OFK Divci – Ribnica 1:3, Radnički – Hajduk Stanko 1:2, Mačva 1929 – Lipolist 2:1, Rađevac – Drina 3:1 i Borac Lešnica – Cer 1:0.

Na prvom mestu Ribnica je sa 9 bodova, sledi Mačva iz Bogatića sa 8, Osečina i Borac imaju po 7, a Železničar, Cer i Lipolist po 6.

U sledećem kolu Železničar gostuje timu Hajduk Stanka u Crnoj Bari.