REMI ŽELEZNIČARA I VALJEVSKOG RADNIČKOG U LAJKOVCU, ZADRUGAR – SLUŽBENI REZULTAT U DIVCIMA

U 24. kolu Kolubarsko-mačvanske zone Železničar i valjevski Radnički danas su u Lajkovcu odigrali 1:1.

U tvrdoj utakmici oba gola postignuta su iz penala: za Radnički strelac je bio Rašević u 26. minutu, dok je Železničar izvukao bod u nadoknadi vremena – u 93. minutu siguran sa bele tačke bio je Dragan Tomić.

Prema nezvaničnim informacijama utakmica u Divcima nije završena jer Zadrugar nije imao dovoljno fudbalera na terenu. Kako saznajemo, ekipa Zadrugara otišla je u Divce sa sedam Igrača i napustila meč kod rezultata 2:0, pa je utakmica registrovana službenim rezutatom 3: 0 za domaćina.

I to se dogodilo.  Do kraja prvenstva ostala su samo dva kola. Ostaje nada da će se Zadrugar prestrojiti preko leta i normalno krenuti u prvenstvo Okružne lige Kolubara.

Ostali rezultati 24. kola: Mladost – Ribnica 2:3, Radnički Klupci – Vrelo Sport 1:6, Kačer – OFK Osečina 1:4 i Cer – Jedinstvo 2:0. Slobodan je bio Borac.

Posle drugog uzastopnog remija Železnićar je i dalje na četvrtom mestu sa 34 boda.

U pretposlednjem kolu Železničar gostuje u Osečini, dok Zadrugar dočekuje Radnički Klupci, koji takođe gubi zonaški status.