STRMOVO U SERIJALU UBEDLJIVIH POBEDA

Nastavlja se furiozna serija Strmova, najuspešnijeg tima ovog proleća u Kolubarsko-mačvanskoj zoni. U zaostaloj utakmici 22. kola Strmovo 1968 pobedilo je valjevski Radnički sa 6:0!

Utakmicu je sjajno otvorio kapiten Dragiša Gile Savković sa dva pogotka u 5. i 11. minutu. Zvuči neverovatno, ali u 41. minutu pala su dva gola čiji su strelci bili Luka Stojaković i Senad Mustafi! Na 5:0 povisio je Nemanja Mijailović u 58. minutu, a tačku na ubedljivi trijumf Strmova postavio je Aleksandar Gavrilović u 81. minutu.

Posle još jedne pobede Strmovo se izjednačilo sa Zadrugarom po broju bodova (26) i potisnulo ih sa sedmog mesta zahvaljujući boljoj gol razlici. Cer ima 23, Jedinstvo iz Vladimiraca 22, a Železničar i Drina po 21 bod. Na začelju je Borac iz Lešnice sa 19 bodova.

U narednom 23. kolu igra se lajkovački derbi između Zadrugara i Strmova, dok Železničar gostuje u Ljuboviji.