NAJVEĆI DOSADAŠNJI USPEH KLUBA

Na takmičenje u Batočini u organizaciji Srpske Karate Unije, Karate klub “Dimitrije Tucović” je nastupio sa 15 takmičara u 24 discipline. Pored mnogo medalja, klub je osvojio pehar za drugo mesto u Generalnom plasmanu. To je jedan od najvećih uspeha kluba od osnivanja.

“U Batočini smo osvojili puno medalja.Naših 15 takmičara je prijavljeno u 24 discipline.Najzanimljiviji je bio nastup troje takmičara koji su prvi put radili i borbe. još zanimljivije je i što su u nastupu uspeli da osvoje i medalje: Jelena Karić, Milica Pantelić i Sreten Karić. Pobedili su u prvoj borbi. Takođe, naš klub je ostvario još jedan skoro nemoguć podvig.Osvojili smo pehar za 2. mesto u generalnom plasmanu. Naš klub je bio odmah iza vrhunskih takmičara Karate kluba “Požarevac 92″. Hvala svima koji nas podržavaju i veruju u nas,” rekao po povratku iz Batočine za portal LAJKOVAC NA DLANU Miodrag Jevtić, predsednik Karate kluba “Dimitrije Tucović.”

Related posts