BRONZANA MEDALJA NA BALKANSKOM PRVENSTVU
Odbojkašica lajkovačkog Železničara Nađa Dejanović predstavljala je Srbiju u dresu kadetske reprezentacije Srbije na Balkanskom prvenstvu, gde je zajedno sa svojim saigračicama osvojila bronzanu medalju. “Nađa, ponosni smo na tvoj doprinos uspehu reprezentacije i čestitamo celom timu na osvojenom trećem mestu” – poručuju iz OK Železničar.