PORAZ ŽELEZNIČARA U MIONICI

U trećem kolu Kolubarsko-mačvanske zone u fudbalu Železničar je danas izgubio od Ribnice u Mionici sa 2:1. Strelci za domaće bili su Sofronić u 15. i Plećić u 19. minutu, dok je poraz dizelke ublažio Luka Stojaković u 56. minutu.

Ribnica se za ovo prvenstvo pojačala sa nekoliko iskusnih srpskoligaških igrača, kao što su Zeman, Gentić, Sofronić, Plećić, Rajković…, tako da ima jak i iskusan tim. Upravo je prošlosezonski špic lajkovačkog tima Strahinja Sofronić načeo mrežu Gligorijevića, a zatečenost gostiju iskoristio i Plećić, tako da je Ribnica za četiri minuta dala dva gola. Pokazalo se da je Železničar, uprkos svim pokušajima, do kraja utakmice uspeo samo da ublaži ranu prednost domaćina.

Danas je odigran još meč Cer – Rađevac 2:0, a sutra se sastaju: Borac Lešnica – Mačva Bogatić, Drina – Divci, Osečina – Radnički Valjevo i Lipolist – Hajduk Stanko (Crna Bara). Posle odličnog starta Osečine i dve pobede, očekuje se zanimljiv susret u centru Podgorine.