STRMOVO UZELO BOD VRELU

Odličan nastup FK Strmova danas u Vrelu protiv kvalitetnog protivnika, koji je važio za favorita u ovom meču, odigrali su nerešeno 2:2. Međutim, moglo je Strmovo da uzme sva tri boda favorizovanom protivniku jer je do 80. minuta vodilo sa 2:0.

Prvi gol u 36. minutu delo je Luke Stojakovića, da bi na 2:0 u 53. minutu povisio mladi Luka Kojić, ovogodišnje pojačanje iz Budućnosti Krušik. Na 2:1 smanjio je rezervista Obradović u 80. minutu, a već u 84. izjednačio je još jedan rezervni igrač, Sajić, i to čim je ušao u igru.

Donekle se Strmovo odužilo ekipi Vrela za poraze u prethodnoj sezoni. Naime, Vrelo je u prošlom prvenstvu jedini tim koji je naneo oba poraza Strmovu, mada su im se revanširali pobedom u finalu Kupa Kolubarskog okruga.

U svakom slučaju, dobar start u novom prvenstvu Kolubarsko-mačvanske zone za Strmovo, kao i za Železničar i Zadrugar, jer svi lajkovački zonaši posle dva kola imaju po pristojna četiri boda. Jedini tim sa obe pobede je valjevski Radnički.

Sledećeg vikenda nas očekuje još jedan lajkovački derbi, sastaju se Strmovo i Zadrugar, dok Železničar dočekuje Cer.