UBEDLJIVA POBEDA STRMOVA PROTIV ŽELEZNIČARA, PORAZ ZADRUGARA U VLADIMIRCIMA

Doskora verovatno nezamislivo većini ljubitelja fudbala, sada realnost – novi zonaš Strmovo 1968 ubedljivo je savladao klub sa najvećom tradicijom i reputacijom u Lajkovcu. Železničar – Strmovo 0:3. Strelci su bili Dragomir Nikolić u 31. minutu, Đorđe Rajković u 80. i Senad Mustafi u 82. minutu.

Uprava Železničara se ove sezone opredelila na hrabar potez,  da kali svoje omladince. Videćemo u narednim kolima kako će se stvari odvijati, za sada Železničar ima dva ubedljiva poraza na svom stadionu i remi u gostima, ali u pitanju je strategija koja rezultat može dati samo na duže staze.

I Zadrugar je pretrpeo drugi uzastopni poraz, Jedinstvo je u Vladimircima slavilo sa 2:1.

Posle tri kola Strmovo ima četiri boda, Zadrugar tri, a Železničar jedan bod. Na vrhu tabele izdvojila se Budućnost Krušik sa sve tri pobede, u ovom kolu savladali su Divce sa minimalnih 1:0.

U sledećem kolu Zadrugar dočekuje Drinu (12. septembar), Strmovo novajliju Cer (11. septembar), dok Železničar ide na noge Budućnost Krušiku (11. septembar). Utakmice počinju u 16 časova.