PLIVAČI ŽELJE NA PRVENSTVU SRBIJE

Ovaj vikend, po prvi put plivači lajkovačkog Železničara učestvuju na Prvenstvu Srbije.

Mladi Mihailo Filipović, član lajkovačke dizelke, predstavljaće svoj klub i Lajkovac, na Prvenstvu Srbije za kadete!

Iz uprave PVU Železničar poručuju: “Sam nastup i norma koju je naš Mihailo ostvario dovoljan je uspeh za sve nas i podstrek za još jači rad! Posle sjajnih rezultata i osvojenih zlatnih medalja na oba Letnja prvenstva Centralne Srbije, ovo je samo nagrada za rad i trud!

Pored Mihaila, za dve nedelje učešće na Prvenstvu Srbije za juniore imaće i Marta Čančarević, koja je sjajnim rezultatima na prethodnim takmičenjima stekla pravo da bude deo Prvenstva Srbje. Prezadovoljni smo i učešćem mlađih plivača koji tek dolaze i od njih možemo očekivati samo najsjajnija odličja. Na Prvenstvu Centralne Srbije učestvovali su i Tamara Ilić i Darko Vračević a pred njima je tek blistava karijera!

U ovom letnjem periodu a za vreme raspusta klub je odlučio da za sve Lajkovčane pa i sve komšije iz susednih opština organizuje besplatnu obuku neplivača za decu od 5 godina i stariju, u terminima utorak, četvrtak i subota od 19-20 časova.

Cilj Plivačkog kluba Železničar je da Lajkovac bude mesto bez neplivača.

Related posts

Leave a Comment