BRONZANA MEDALJA NA BALKANSKOM PRVENSTVU  

Odbojkašica lajkovačkog Železničara Nađa Dejanović predstavljala je Srbiju u dresu kadetske reprezentacije Srbije na Balkanskom prvenstvu, gde je zajedno sa svojim saigračicama osvojila bronzanu medalju.

“Nađa, ponosni smo na tvoj doprinos uspehu reprezentacije i čestitamo celom timu na osvojenom trećem mestu” – poručuju iz OK Železničar.

Related posts

Leave a Comment