NOVI PORAZ ZADRUGARA PRED SVOJIM NAVIJAČIMA

Posle pobede u prvom kolu Kolubarsko-mačvanske zone, Zarugar je zabeležio tri poraza u nizu, od čega dva kod kuće, što očigledno govori da je klub sa Senare u krizi. Situaciju dodatno otežava i činjenica da sledeće dve utakmice igraju u gostima.

Pokazao je to i današnji meč u kojem je podmlađena ekipa Drine iz Ljubovije slavila sa 2:0 usred Lajkovca. Zadrugar je igrao jako loše prvo poluvreme, a gosti su rano poveli, već u devetom minutu, posle greške odbrane Zadrugara. Domaćin je popravio igru u drugom delu igre, tri puta pogodio prečku, ali su gosti postigli i drugi gol iz kontranapada u 65. minutu.

Dva teška gostovanja očekuju zelene-bele: valjevskom Radničkom i Divcima. Sa tri boda Zadrugar je na 12. mestu od 14 klubova, dok je Železničar poslednji sa bodom. Loš start za lajkovačke klubove, koji donekle drži novajlija Strmovo – sa samo jednim porazom u četiri kola i pet bodova drži se u sredini tabele.