“ŽELEZNIČAR”- “MOKRA GORA” 4:1

FK “Železničar” je danas u 26. kolu Srpske lige Zapad na domaćem terenu rezultatom 4:1 ostvario ubedljivu pobedu nad FK “Mokra Gora” iz Zubinog Potoka i učvrstio četvrto mesto na tabeli. .Golove za “Železničar ” su danas postigli: Spasenović u 15.-tom minutu, Milovanović u 24.-om, Janković u 74.-om i Sofronić u 82.-om minutu. Poluvreme je završeno rezultatom 2:0, a strelac jedinog gola za goste bio je Radojević u drugom poluvremenu.
” Četiri kola pre kraja prvenstva , Lajkovčani su ušli u mirnu luku i prebrinuli brigu o opstanku, sada ostaje samo da se da akcenat na kvalitetnoj igri i ostvarenju što boljih rezultata,” zadovoljno komentariše Aleksandar Lazarević, trener kluba, nakon današnje pobede.
Narednu utakmicu, “Železničar” igra na Ubu, u sredu 25. maja.