PORAZ “ŽELEZNIČARA” U PRVOM MEČU PLEJ-OFA

Jedinstvo (Stara Pazova) – Železničar 3:0 (25:20, 25:16, 25:20)

Jedinstvo je u Staroj Pazovi u prvom meču polufinala plej-ofa opravdalo ulogu favorita, a Železničar je značajniji otpor pružio samo u prvom setu. Povele su odbojkašice Želje sa 8:5, ali je Jedinstvo pojačalo servis, na to trener Jerković nije imao odgovor, pa su domaće od sredine seta povećavale prednost i završile ga rezultatom 25:20. U drugom su bile još ubedljivije, u trećem se Želja dobro držao, ali i tada je Jedinstvo konstantno imalo prednost.

U pobedničkom timu prednjačila je Marija Jovanović sa 16 poena, a odličnu podršku pružale su joj Sakradžija (13), Trivunović (12) i Jakić (10). Sa druge strane, dvocifrene su bile samo Jovičić sa 12 i Martinović sa 11 poena, Andrić je zabeležila 7, Tamara Rakić 6, a Veljkovićeva 4. Meč je posmatralo oko 300 gledalaca, među kojima je bilo i Lajkovčana koji su organizovano autobusom doputovali u Pazovu.

Hala sportova „Stara Pazova”. Gledalaca: 300. Sudije: Anđelko Popović i Igor Miljković. Trajanje meča: 70 minuta. Rezultat u seriji: 1:0.