ŽELEZNIČAR – BORAC (L) 4:1

Još jedna odlična igra i ubedljiva pobeda Železničara za maksimalan učinak i lidersku poziciju Zone Drina.  U derbiju trećeg kola “dizelka” je pred punim tribinama na svom terenu savladala Borac iz Lešnice sa 4:1 (2:1).

Strelci za Lajkovčane bili su Velimirović u 5, Sofronić u 39 (iz penala), Kojić u 64. i Pavlović u 78. minutu. Jedini gol za goste dao je Matić u 31. minutu.

Železničar je od 82. minuta igrao sa fudbalerom manje na terenu, jer je Stefan Petrović isključen zbog drugog žutog kartona. U ovom meču “požuteli” su i Simić, Kojić i Marković, dok je sudija Simić iz Aranđelovca timu Borca dodelio takođe pet žutih kartona.

Ostali rezultati trećeg kola: Vojvoda Stepanović – OFK Osečina 1:3, Rađevac – Savinac 2:1, Junior Novo naselje – Sevojno 4:0, Drina – Radnički 0:1 i Ježevica – Sloga BB 1:3. Slobodno je bilo Polimlje.

Fudbalski karavan Zone Drina predvode Železničar i Radnički sa po 9 bodova, a slede valjevski Junior, lešnički Borac i Sevojno sa po 6 bodova.